Çekemeyenler

13 Ocak 2012 Cuma

Finaller Bitti Merhaba

Heyyy Dostlarım uzun bir dönemden sonra tekrardan merhaba. Neden bir süre yazı yazmadım bilmiyorum; ama bir çok şey yaşadım.
Günümüzden geriye doğru gidecek olursam aşık oldum. Kampüsümden bir kızla hoşlaşma işlemi yapıyorum bu sıralar. Gerçi kız kendini erkek düşmanı olarak tanımlıyor. Bütün erkeklere lanet okuyor; ama bu işi de yakında çözeceğim.
Bu kızdan biraz bahsetmek gerekirse güzel falan değil çünkü kime göstersem tabi önceden anlatıp gösteriyorum ULAN BU KIZ MIYDI. Yapcak bir şey yok ben sevdim kardeşim sizi karşıma almaya razıyım. Ve Kız cidden tam benim zıt kutubum . Niye böyle bir işe girişiyorum. Bilmiyorum ama sanırım beni kontrol edebilecek bir kız arkadaşa ihtiyacım var.

Bundan önceki ilişkilerimde sürekli kızları hep ben kontrol ettim. Ne desem tamam diyorlardı ve çok eğlenceliydi.
-Hadi kalk gel
-Tamam hayatım geliyorum

-Lan orospu canım ne çekti biliyon mu?
- Tamam Aşkım

-Bebeğim bu gece ben de kal
-Ehh olur

Artık bu durumdan sıkıldım. Hep sürekli ben dünyamı kontrol ediyorum. Bütün çevrem sanki kukla gibiymiş de yönetim benim elimde . Ne desem evet tamam sürekli beni tasdikliyorlar. AMA ARTIK YETERR . Neden çünkü bu sanatsallığım bitmek üzere. Muhteşemliğim azaldı. Herkese aynı muhteşemliği katamıyorum.
ULAN NE KADAR ACIZ olumuşum da haberim yok.
ACİZ falan değilim AŞIĞIM babacığım.

Neyse biraz daha geriye gideceğim. Dolu arkadaş edindim. Facebook'ta arkdaş sayım bine yaklaşmak üzere. Yalnız kimliğimi açıklamıyorum :(

Okulda Konsey Başkanlığı için adım geçmeye başlamış durumda.
Bir kulup beni yönetimine davet ediyor. sırf okulda fazla kişiyi tanıyorum diye. Tabii bunu böyle demediler. O kadar etkinlik yapıyoruz çoğu da eğlenceli etkinlikler ama gelen kişi sayısı az. bizde okulda populer bırını yönetime alıp etkinliğe katılan sayıyı artıacabilirz dedi . Bende kabul ettim gerçi çocuklar ile ilk kez tanışmıştım.
Yakında büyük bir sanatçıyı ya da komedyen demeliyim okulda olacak. Ben şunu savunuyorum. Buradan para kaldıralım. Katılmak isteyenlerden kişi başı 40 TL alalım diyorum. 300 Kişilik salon var. Bu iş baya karlı gözükuyor en azından şimdilik yalnız gelen konuğu bedavaya getirmiyoruz ne yazık ki  . Gelen komedyene 600 TL vereceğiz.

Eee başka neler yaptım. Final denen siktiri boktan sınavlar bitti. 2 derste sınıf birincisiyim . diğerlerinde ortalama öğrenci. Şimdiye kadar hiç vasat öğrenci olmadım.

Aslında Vasat olmam gerekli çünkü ödev yapmaz, proje almaz, ek derslere girmez, derslerde imza atar çıkar, okulun kantinnde vakit geçiren biriyim. Sanırım ben 2 dersten birinci oluyorsam bizim bölümdekiler çok salak :)

Göürşmek üzere Öpüldünüz :)))

Bu arada unutmadan ben varım ve benim adım alp.

2 yorum:

  1. derslere girmeden, kantinde oturarak nasıl öyle mükemmel öğrenci oluyorsun bana da öğret.:SD

    YanıtlaSil
  2. Şu an mükemmelim ama ileride boku yiyeceğimden eminim. :D

    YanıtlaSil